OCEANIC Long4Lashes Lip Tattoo Peel-Off Formula Elegant Raspberry 8ml

$14.99

Żelowy preparat do makijażu ust Long 4 Lashes Lip Tattoo stworzono aby uzyskać 24-godzinny efekt makijażu permanentnego. Innowacyjna technologia Long Stay Colour pozwala na idealne podkreślenie i nasycenie ust intensywnym kolorem....Extended product information

Size chart
  • In stock

Long 4 Lashes żel do makijażu ust Long Lasting Lip Tattoo Tint 24H Elegant Raspberry 8ml

Żelowy preparat do makijażu ust Long 4 Lashes Lip Tattoo stworzono aby uzyskać 24-godzinny efekt makijażu permanentnego. Innowacyjna technologia Long Stay Colour pozwala na idealne podkreślenie i nasycenie ust intensywnym kolorem.

Kwas hialuronowy i olej arganowy zawarte w formule żelu, wygładzają oraz pielęgnują usta, nawilżając je i chroniąc.

Formuła peel-off w szybki sposób pozwala na uzyskanie modnego i wyrazistego makijażu ust. Żel zapewnia wygodną aplikację, a po zaschnięciu łatwo się ściąga sprawiając, że usta będą nasycone kolorem i kusząco piękne.

W efekcie uzyskujemy nasycone kolorem i nawilżone usta. Trwały makijaż bez pozostawiania śladów, rozmazywania i konieczności poprawek w ciągu dnia.

Sposób użycia: precyzyjnie nałożyć żel na oczyszczone i dobrze nawilżone usta. Aplikację należy rozpocząć od górnej wargi, zaznaczając odpowiedni kontur ust. W trakcie aplikacji i bezpośrednio po niej, nie łączyć warg. W przypadku naniesienia żelu poza granice ust należy usunąć jego nadmiar przed zaschnięciem. Odczekać około 5 minut do czasu wyschnięcia preparatu i utworzenia filmu. Dla mocniejszego efektu wydłużyć czas o kolejne 5-10 minut. Po upływie wyznaczonego czasu, delikatnie ściągnąć warstwę peel-off. Bezpośrednio po jej zdjęciu, nie oblizywać ust. Odczekać 2 minuty, a następnie nałożyć ulubiony olejek do ust, który ochroni kolor i dodatkowo nawilży usta. Dla utrzymania efektu – nie pić i nie jeść przez godzinę od momentu aplikacji.

Aby maksymalnie wydłużyć trwałość makijażu i perfekcyjnie podkreślić usta – dzień przed nałożeniem żelu można wykonać peeling ust i nałożyć balsam nawilżający, co pozwoli na usunięcie suchych skórek.

Uwaga: preparatu nie należy nakładać w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza np. podczas kąpieli.

Składniki: Aqua, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Alcohol, Polysorbate 20, Argania Spinosa Kernel Oil, Sodium Hyaluronate, Biotin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Urea, Disodium Phosphate, Citric Acid [+/- May Contain: CI 19140, CI 17200, CI 42090]

Pojemność: 8ml

No reviews found
Add your review
Add your review
Want to stay informed? Join our mailing list
  • No products found
Zakupy od $50 - Przesyłka GRATIS!
Close