OCEANIC LONG 4 LASHES Ekspresowa Maska - Serum Do Wlosow Plex Power Rekonstrukcja i Odzywienie 12ml

$2.99

Ekspresowa maska-serum Plex-Power to natychmiastowo działający kosmetyk intensywnie wynikający w głąb włosów i zapewniający efekt odżywienia i rekonstrukcji jak po wizycie w salonie fryzjerskim....Extended product information

Size chart
  • In stock

Long 4 Lashes Hair Plex Power ekspresowa maska-serum do włosów zniszczonych 2x 6 ml

Ekspresowa maska-serum Plex-Power to natychmiastowo działający kosmetyk intensywnie wynikający w głąb włosów i zapewniający efekt odżywienia i rekonstrukcji jak po wizycie w salonie fryzjerskim.

Składniki aktywne: olejek z awokado, kompleks witaminowy, olej z czarnuszki.

Maska-serum Plex-Power dedykowana jest do włosów bardzo zniszczonych.

Innowacyjny efekt Expert Protein Complex z Fitokeratyną precyzyjnie i błyskawicznie uzupełnia niedobór składników budulcowych, regeneruje miejsca wymagające odbudowy.

System Thermo Protect stanowi doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi - gorące powietrze, zmiany wilgotności.

Olejek z awokado regeneruje i odżywia włosy od wewnątrz - rekonstruuje zniszczoną strukturę, nadając im zdrowy wygląd oraz niezwykłą miękkość.

Kompleks witaminowy i olej z czarnuszki skutecznie poprawiają kondycję włosów: zamykają łuski i zapobiegają uszkodzeniom, dzięki czemu minimalizują efekt puszenia i nadają włosom niezwykłą gładkość.

Sposób użycia: nałożyć na umyte i wilgotne włosy, zaczynając około 5 cm od nasady. Pozostawić na 1-2 minuty, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Pojemność: 2x 6 ml

No reviews found
Add your review
Add your review
Want to stay informed? Join our mailing list
  • No products found
Zakupy od $50 - Przesyłka GRATIS!
Close